Prelegentami konferencji "SECURE 2017" są:

Maciej  Andziński
Maciej Andziński
NASK
Specjalista ds. DNS w Dziale Domen NASK, autor szkoleń i publikacji z zakresu DNS i DNSSEC. Od lat zainteresowany bezpieczeństwem teleinformatycznym, badaniem ruchu sieciowego oraz analizą i wizualizacją danych. W ostatnim czasie zaangażowany w prace badawcze nad wykorzystaniem uczenia maszynowego do odkrywania wiedzy w ruchu DNS.
John Bambenek
John Bambenek
Fidelis Cybersecurity
John Bambenek pracuje w firmie Fidelis Cybersecurity jako kierownik ds. zagrożeń systemowych. Zajmuje się również obsługą zgłoszeń w Internet Storm Center. Problematyką bezpieczeństwa zajmuje się od ponad 17 lat prowadząc badania na temat zagrożeń. Jest autorem książki oraz kilkunastu artykułów, a także współautorem wielu publikacji. Brał udział w opracowywaniu kursów dotyczących bezpieczeństwa IT oraz certyfikowanych egzaminów obejmujących takie zagadnienia jak: testy penetracyjne, inżynieria wsteczna złośliwego oprogramowania, informatyka śledcza i bezpieczeństwo sieci. Badał zdarzenia naruszenia bezpieczeństwa IT o zasięgu międzynarodowym. Prelegent na konferencjach na całym świecie. Prowadzi kilka prywatnych grup wywiadowczych koncentrujących się na dezorganizacji i likwidacji grup zajmujących się działalnością kryminalną.
Piotr  Bazydło
Piotr Bazydło
NASK
Pracownik Zespołu Metod Bezpieczeństwa Sieci w NASK. Jego zainteresowania skupione są wokół monitoringu i analizy ruchu sieciowego, wykrywania ataków sieciowych oraz testów penetracyjnych. Obecnie jego uwaga skupiona jest na projekcie SISSDEN, w którym odpowiedzialny jest głównie za metody analizy ruchu sieciowego (SMTP oraz darknet).
Piotr  Białczak
Piotr Białczak
CERT Polska - NASK - Politechnika Warszawska - Zakład Cyberbezpieczeństwa
Jest specjalistą bezpieczeństwa w CERT Polska, działającego w NASK oraz doktorantem w Zakładzie Cyberbezpieczeństwa Politechniki Warszawskiej. Obszarem jego zainteresowań jest detekcja anomalii sieciowych oraz metody komunikacji w botnetach.
Kamil  Bojarski
Kamil Bojarski
ATOS
Doktorant w Centrum Badań nad Cyberprzestępczością Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, prowadzi badania w zakresie stosowania zdalnego przeszukania przez organy ścigania. Jego zainteresowania skupiają się wokół nowoczesnych metod śledczych wykorzystywanych przez agencje rządowe, inżynierii wstecznej i kontrwywiadowczych aspektów bezpieczeństwa informacji. Członek sekretariatu Cambridge International Symposium on Economic Crime. Na co dzień pracuje jako analityk bezpieczeństwa w Atos, gdzie zajmuje się reagowaniem na incydenty bezpieczeństwa i wykrywaniem nowych zagrożeń.
Mateusz  Borowski
Mateusz Borowski
Elit Partner
Inżynier informatyki stosownej i dyrektor ds. bezpieczeństwa w firmie Elit Partner, rocznie realizuje kilkadziesiąt projektów audytowych i szkoleniowych z zakresu bezpieczeństwa informacji. W przeciągu ostatnich 3 lat przeszkolił kilka tysięcy osób z zakresu bezpieczeństwa informacji i ochrony danych osobowych. Posiada takie certyfikaty jak Audytor Wiodący ISO/IEC 27001:2013, MCP, MCSA. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego (informatyka stosowana). W wolnych chwilach rozwija umiejętności liderskie i przemawiania publicznego, pasjonuje się rozwojem osobistym.
Jurriaan Bremer
Jurriaan Bremer
Od ponad pięciu lat pracuje nad Cuckoo Sandbox, otwartym narzędziem do automatycznej analizy złośliwego oprogramowania w sandboxie. Jurriaan jest developerem i liderem zespołu odpowiedzialnym za realizację jego strategii rozwoju i zarządzanie przyszłym sukcesem.
Bartosz Chmielewski
Bartosz Chmielewski
Sales Systems Engineer w McAfee
Specjalizuje się w rynku produktów z zakresu bezpieczeństwa IT, zwłaszcza w rozwiązaniach bezpieczeństwa typu Endpoint oraz systemach DLP. W McAfee odpowiedzialny za działania przedsprzedażowe skierowane do wszystkich polskich klientów, partnerów i dystrybutorów. Zanim dołączył do obecnego zespołu, przez pięć lat pracował dla firmy Arrow ECS, dystrybutora rozwiązań IT. Brał udział w wielu różnorodnych projektach związanych z bezpieczeństwem IT i innymi technologiami.
Marcin  Dudek
Marcin Dudek
ComCERT.PL
Specjalista bezpieczeństwa teleinformatycznego, członek zespołu ComCERT.PL, który świadczy usługi z zakresu reagowania na incydenty teleinformatyczne. Specjalizuje się w bezpieczeństwie przemysłowych systemów sterowania (ICS). Absolwent brytyjskiej uczelni University of Warwick. Założyciel koła naukowego zajmującego się cyberbezpieczeństwem na Wojskowej Akademii Technicznej. Dwukrotnie nagradzany za znalezione błędy bezpieczeństwa w produktach Microsoftu. Razem z zespołem zdobył nagrodę za najlepszy dokument decyzyjny w przypadku konfliktu cybernetycznego w konkursie Cyber 9/12 Europe, organizowanym przez Atlantic Council.
Wojciech Dworakowski
Wojciech Dworakowski
Konsultant bezpieczeństwa IT z kilkunastoletnim doświadczeniem. Partner Zarządzający w firmie SecuRing, od 2003 roku zajmującej się testami i doradztwem w zakresie bezpieczeństwa aplikacji i systemów IT. Kierował wieloma projektami z zakresu audytu, oceny i testowania bezpieczeństwa systemów informatycznych i aplikacji, między innymi dla wiodących firm z sektora finansowego i wielu instytucji publicznych. Prelegent na licznych konferencjach poświęconych problemom bezpieczeństwa IT, m.in. AppSec EU, Infosecurity Europe, BSides London, SECURE, CONFidence, Security Audit and Management Forum. Główne obszary zainteresowania to bezpieczeństwo systemów finansowych, modelowanie zagrożeń, bezpieczeństwo w cyklu rozwojowym oprogramowania. Od 2011 pełni funkcję lidera polskiego oddziału fundacji OWASP (Open Web Application Security Project).

Partnerzy SECURE 2017

Patronat Honorowy

Ministerstwo Cyfryzacji
Enisa
UKE
Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji
Instytut Kościuszki

Partner Główny

Huawei

Partnerzy

Arrow
CheckPoint
F5
Fidelis
IBM
McAfee
Paloalto
4sync
samsung

Partner Specjalny

Wheel Systems

Wystawcy

Huawei
Check Point
Cisco
Comp
ENISA
EMCA
Novicom
Ectacom
CYNET
F5
4sync
Fortinet
Fidelis
Greeneris
Integrity Partners
Trend Micro
Audi
Palo Alto
PASSUS
Symantec
samsung
Wheel System
NASK
NASK SA

Patronat Medialny

Rzeczpospolita
ISSA
ITWIZ
Niebezpiecznik
Polska Agencja Prasowa
Puls Biznesu
Sekurak
Wirtualna Polska
Zaufana Trzecia Strona

Partner Wspierający

Audi
Weco Travel

Organizatorzy

NASK
CERT
NASK SA

Strona używa plików cookies, aby ułatwić Tobie korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.